Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Berserkr, Druidka a Elementalistka × Troll a Oživlý strom
OdeslatNapsal: 30.1.2008, 17:44 

muj návrh

Obří pavouk(silná)

hp:1
mvm: 10
útoky: 2
zvláštní schopnost:pokud zraní hrdinu, poleptá ho slizem (či obmotá pavučinou) a hrdina se ve svém tahu nesmí pohnout ani použít teleport za pomoci schopnosti či svitku.

(slabší silná potvora co se boje týče, ale výborná na taktické manévry)

Předmět příspěvku: Re: Berserkr, Druidka a Elementalistka × Troll a Oživlý strom
OdeslatNapsal: 30.1.2008, 17:55 

co taky
Prízrak: silna, 2 zvt, pohyb 9, 1 utok, utok je kuzelny, tzn. nejde vykryt

Smrtonoska: silna, 2 zvt, pohyb 6, 2 utoky, ten kto ju zabije je automaticky zraneny za 1 kapku a nemoze na dalsie kolo utocit ani kuzlit

OdeslatNapsal: 31.1.2008, 11:42 
 ICQ  Profil

Torosar píše:
muj návrh

Obří pavouk(silná)

hp:1
mvm: 10
útoky: 2
zvláštní schopnost:pokud zraní hrdinu, poleptá ho slizem (či obmotá pavučinou) a hrdina se ve svém tahu nesmí pohnout ani použít teleport za pomoci schopnosti či svitku.

(slabší silná potvora co se boje týče, ale výborná na taktické manévry)

slabší? mvm 10, útoky 2 a pavučina - nechtěl bych tahat nic jinýho ... občas se mi zdá, že nemáte soudnost(neber to prosím osobně, třeba nápady na nový hrdiny, jak jsem na ně koukal, jsou taky šílený)

OdeslatNapsal: 31.1.2008, 22:54 

Rethon píše:

slabší? mvm 10, útoky 2 a pavučina - nechtěl bych tahat nic jinýho ... občas se mi zdá, že nemáte soudnost(neber to prosím osobně, třeba nápady na nový hrdiny, jak jsem na ně koukal, jsou taky šílený)

No je takticky silný, to jsem říkal, hodně využitelný.
Na druhou stranu do boje je ne vždy nejlepší a pro takovou šipku ze svitku ideální cíl. Furt má jen jeden život což nemá žádná silná potvora. Pro zkušené hrdiny podle mne nebezpečná, ale ne smrtelná, když umí a nechodí odděleně. Pro hloupé hrdiny smrt, to uznávám.

OdeslatNapsal: 03.2.2008, 15:36 
 ICQ  Profil

tady jde o to, že ani upír nebo mumie nejsou stavěny na to, že by přily do boje a hodlali tam několik kol vydržet - čili jsou přednostně terčem útoků - ta síla je v tom, že přijdou a kousnou dvakrát zblízka ... a jestli by měl pavouk pohyb 10, 2 útoky a pavučinu, pak bych opravdu chtěl mít 3 a neudělali by s tím nic ani Legolas s Conanem

OdeslatNapsal: 04.2.2008, 10:55 

Obecně bych nevymýšlel moc silné hrdiny, či potvory. Bylo by to na úkor vyrovnanosti poměru hrdina x Zorkal. Vyváženost je to co je nejvíce potřeba. Když uděláte sílu na jedné straně musíte i na druhé a pak kdo ví, kde by to končilo. Takže spíš (dle mého názoru), je třeba vymyslet něco co pomůže novým taktikám, než co posílí hodně jednu či druhou stranu.

OdeslatNapsal: 29.12.2008, 12:11 
 ICQ  Profil

Já osobně zatím nejsem moc zkušený hráč (to bude popsáno i jinde), ale každopádně si myslím, že nápady na nové kreatury jsou skvělé, ale skoro bych z nich vybral jen dvě až tři takové. Například strom mi přijde nehorázně silnej - chápu, že má své slabé stránky,ale stačí aby některá z příšer měla nějákou ohromnou výhodu (kterou oživlý strom bezesporu má) a na zbytku zas tolik nezáleží. Novým postavám bych se zatím vyhnul - nápady to jsou sice hezké, ale obávám se, že jsou hodně nesystematické. Bylo by asi dobré, kdyby je schválil Zorkal, který má s výrobou hry zkušenost a jistě vše udělá vyvážené.

OdeslatNapsal: 29.12.2008, 12:55 

Shadowalker píše:
Já osobně zatím nejsem moc zkušený hráč (to bude popsáno i jinde), ale každopádně si myslím, že nápady na nové kreatury jsou skvělé, ale skoro bych z nich vybral jen dvě až tři takové. Například strom mi přijde nehorázně silnej - chápu, že má své slabé stránky,ale stačí aby některá z příšer měla nějákou ohromnou výhodu (kterou oživlý strom bezesporu má) a na zbytku zas tolik nezáleží. Novým postavám bych se zatím vyhnul - nápady to jsou sice hezké, ale obávám se, že jsou hodně nesystematické. Bylo by asi dobré, kdyby je schválil Zorkal, který má s výrobou hry zkušenost a jistě vše udělá vyvážené.

Čauky, nové kreaturky i hrdinové už jsou spíše v konečné fázi upravování, autoři na rozšíření pilně pracují a mělo by vyjít někdy na jaře. Neboj, snažili se o vyvážení sil.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina