Jaka je vaše nejoblíbenějsi nestvůra?
Obří krysa 3%  3%  [ 2 ]
Zombie 0%  0%  [ 0 ]
Kostlivec s píkou 23%  23%  [ 14 ]
Herman 8%  8%  [ 5 ]
Duch 15%  15%  [ 9 ]
Mumie 27%  27%  [ 16 ]
Upír 20%  20%  [ 12 ]
Gorgona 1%  1%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 59
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Nejoblibenejsi nestvura
OdeslatNapsal: 02.1.2007, 14:01 
 ICQ  Profil

Vím, že tato kategorie se jmenuje nejoblíbenější hrdina, ale když se nám to tu tak pěkně rozjelo ;)

Zorkala jsem do hlasování nezařadil úmyslně, protože mu z nestvůr nemá kdo konkurovat. Je holt úplně jiná liga.

Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 02.1.2007, 15:06 

Jen pro úplnost - chybí gorgona.

Co se mě týče tak ze silných nestvůr mám nejdradši mumie, prototože se mi osvědčili jako jeden z mála prostředků k zastavení takových vraždících mašin jako Choros a Vargen. A ze slabých mám rád kostlivce s píkou, protože není lepší ucpávka do chodby než trio duch-kostlivec s píkou - gorgona.

Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 02.1.2007, 16:00 
 ICQ  Profil

sakra, ja ji tam psal, ale asi sem nekde neco potentonoc... jinak me nejlepsi prijdou kostlivci, kdyz pred nima stoji jakakoliv silna prisera...

Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 02.1.2007, 16:30 
Site Admin
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Přihodil jsem tam i tu gorgonu, nekteri lide ji maji opravdu radi :)

Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 02.1.2007, 21:18 
 ICQ  Profil

dik ja nevedel jak to editovat, jestli teda vubec muzu...

Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 03.1.2007, 02:07 
 ICQ  Profil

Jednoznačně herman, protože je nejoriginálnější :)

Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 09.1.2007, 16:12 
 ICQ  Profil

jsem prekvapen, to ze bude mumie na 1. miste (spolu s upirem) jsem opravdu necekal, osobne ji nemam moc v lasce ,kdyz hraju za pana Dornu, a naopak ji mam rad, kdyz hraju za hrdiny (nevim proc ale prijde mi, ze se nejlip zabiji)

Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 09.1.2007, 22:01 
 ICQ  Profil

mathes píše:
jsem prekvapen, to ze bude mumie na 1. miste (spolu s upirem) jsem opravdu necekal, osobne ji nemam moc v lasce ,kdyz hraju za pana Dornu, a naopak ji mam rad, kdyz hraju za hrdiny (nevim proc ale prijde mi, ze se nejlip zabiji)
Nemas rad za pana Dornu? Z jisteho uhlu pohledu, napr. v situacich, kdy jde po vylihnuti hned do boje a bude utocit, je urcite lepsi variantou nez upir (ktery se sice pohne dal, kdyz je treba, ale zase pak nemuze bojovat) a v podstate jakakoliv jina nestvura.
Dva utoky hrdinu zrani a jeste si ani nasledujici kolo nezautoci a nezakouzli.

Dobre uplatnitelna je i v kombinaci s ritualem Chladomorka.

Samozrejme, ze proti namiste-stojicimu Ragnarovi si sama neskrtne, ale Ragnar je jen jeden z peti a nekdy ani to ne ^_^

Tolik z me strany k mumii...

Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 18.1.2007, 23:18 

Výbíral jsem mezi upírem a duchem... oba jsou perfektní k překvapování hrdinů, ucpávkám, bleskovým útokům... navíc duch je asi jediná potvora, která i něco vydrží a nemá životnost jen do prvního utoku na postavy...

I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.

Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 03.7.2007, 10:59 

Gottrek píše:

Co se mě týče tak ze silných nestvůr mám nejdradši mumie, prototože se mi osvědčili jako jeden z mála prostředků k zastavení takových vraždících mašin jako Choros a Vargen. A ze slabých mám rád kostlivce s píkou, protože není lepší ucpávka do chodby než trio duch-kostlivec s píkou - gorgona.

Musim s Tebou úplne súhlasiť :D .

Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 03.9.2007, 11:32 
 ICQ  Profil

mno pro jejich univerzálnost mám nejradši upíry, čili když si je vytáhnu z pytlíčku, tak mám radost ...ale když se sesílá přízračná proměna nebo když je zorkal na levelu 3, tak si samozřejmě neodpustím povolat mumie

No ovšem ono se hodí všechno - skupinka duchů výrazně ovlivňuje to, jestli bude družina vytlačovat příšery či naopak - a gorgony s útokem na tři pole dělají taky moc - podle mě jsou příšery velmi dobře vyváženy všechny mají své uplatnění :)

Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 03.1.2008, 11:48 

No asi bych to rozdělil na slabé a silné nestvůry. Z těch slabých je to jednoznačně kostlivec s píkou. Dosah přes jedno pole byl často smrtelný pro nejednoho hrdinu. A tak může útočit na stejnou vzdálenost jako krysa (na osmé pole :twisted: )

Ze silných je to asi upír. No a hlavně duch v kombinaci s kostlivcem s píkou 8) . Umí držet hrdiny v uctivé vzdálenosti a už jen jejich přítomnost je dokáže zpomalit :wink: .

Předmět příspěvku: Re: Nejoblibenejsi nestvura
OdeslatNapsal: 01.7.2009, 07:01 
 Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Tak já si zvolil ze slabých aby se to trochu vyrovnalo.
Kostlivce mám sice rád, ale ti jsou použitelní jen pokud se družina pohybuje ve stokách či kolem jejich "rodiště", protože to trvá dlouho je někam dotáhnout (navíc nemají svůj rituál)
Mám nejradši krysy (a z velkých duchy) protože jsou dobře takticky využitelné (samozřejmě většinou v kombinaci s kostlivci a gorgonami)

OdeslatNapsal: 01.7.2009, 19:35 

Kostlivec, bez něj efektivně zabíjet hrdiny nejde. Když hráč za hrdiny není blbý a nedělá chyby málokdy dostanete bez kostlivců na hrdinu víc jak dva útoky. Možná v bažinách, ale v kanálech nebo Dornu bez šance.

OdeslatNapsal: 09.12.2012, 08:28 

ze silných stoprocentně mumie

ze slabých a možná dokonce ze všech mám nejraději krysu - ne, že by byla nějak zvlášť silná, ale proto, že je to hlodavec, který dokáže zabít člověka. Samozřejmě, můžete namítnout, že je obří, ale když se podíváte na obrázek Mannanda z rozšíření, kde se myš velikosti domácího mazlíčka pere s hermanem, pochopíte oč mi jde

Muhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
možná už se trochu opakuju

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina