Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Neaktualizovaný web 2
OdeslatNapsal: 28.9.2010, 19:16 
 ICQ  Profil

Čau, už jsem se jednou ptal, jestli hodláte někdy aktualizovat web (přidat něco z rozšíření...), ale nějak mi nikdo neodpověděl tak se ptám znova.

Předmět příspěvku: Re: Neaktualizovaný web 2
OdeslatNapsal: 05.4.2011, 20:15 
 ICQ  Profil

Je to už pár měsíců co sem se ptal a pořád nic. Je v plánu aktualizace webu? (přidání informací o expanzi + smazání ze sekce Download že se teprv připravuje)

OdeslatNapsal: 20.4.2011, 11:54 

Ty neaktualizace jsou docela škoda. Zdá se, že "komerční podpora" Dornu není taková, jakou by si ta hra zasloužila. Je to nepříliš složitá, originální a variabilní hra a neznám moc lidí, co by to se mnou hrálo a nebylo hrou zaujato. Je velká škoda, že Dorn zná tak málo lidí. (hádám, že od Altaru se asi moc čekat nedá)

Pokud se nepletu, tak tuhle hru nemají k zapůjčení v hernách (v Praze na Andělu), na Deskohraní a podobných akcích se už neobjevuje (byl jsem tedy jen na Deskohraní, jak je to jinde (gamecon, festival fantazie...) netuším), pravidelné turnaje nejsou... Není to škoda? To vše by mohlo tak nějak udržet hráčskou komunitu, co se kolem této hry už trochu rozpadla...

OdeslatNapsal: 20.4.2011, 14:58 
 ICQ  Profil

Ne že bych někdy na nějakém turnaji byl (byl jsem jenom na jednom - DrD a moc to nedopadlo :-) ) ale škoda to rozhodně je kvůli té hráčské komunitě o které jsi mluvil.

OdeslatNapsal: 03.7.2011, 03:45 

Já myslím, že velkým problémem pro turnaj jsou pravidla. Opravdu je to hrozně moc nepřehledné a víceznačné různými způsoby vykladatelné. Úplná a kompletní pravidla pro turnaj je myslím velký problém.
Přehlednost fóra je podle mě špatná. Chtělo by to pro každou postavu udělat vlastní vlákno a v něm každou vlastnost popsat zvlášť s čim funguje a s čim ne. Jednoduše by se pak dalo vyhledat v případě nejasností i během hry a hráči by se to mnohem lépe zapamatovali. Takhle těžko říci jestli jsem prošel veškeré dotazy hráčů které kolikrát nejsou v tématech kam patří... Navíc někdy odpovídají jiní hráči než autoři a to také přehlednost snižuje. Nejasnost pravidel mi na hře vadí nejvíc (ono už i pravidla pro střelbu odkud kam je vidět. Ikdyž na to si člověk postipně zvykne, ale zezačátku mě to také dost odrazovalo). Jinak opravdu skvělá práce. Možná trochu nevybalancované postavy,ale tak to je. My proto postavy losujeme, jinak by se pořád hrála eleanor...

OdeslatNapsal: 20.10.2011, 19:31 
 ICQ  Profil

Je to opravdu škoda, protože to vypadá na to, že autoři pustili moji oblíbenou hru k vodě :( Nechci tu nikoho strašit, ale vypadá to tak, že další rozšíření už nebude, jedině nějaké home-made... Upřímně o něm i tak trochu uvažuju.

Ale cením aspoň toho, že tu s námi přes to všechno Zorkal zůstává a odpovídá nám na naše dotazy ohledně pravidel :wink: Škoda že nechce reagovat i v tomhle vlákně :(

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina