Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Zorkaluv učedník
OdeslatNapsal: 28.1.2008, 18:52 

Nějak jsem hledal, ale našel jsem jen nové hrdiny a podobné. Tak mě napadlo, že by nebylo od věci přidělit Zorkalovy učedníka. Správný temný pán přece potřebuje někoho kdo mu něco vyřídí a na koho se může alespoň trochu spolehnout, když už ty nestvůry, jedna blbější než druhá, se nechávají zabíjet na potkání.

Viděl bych to tak, že hra by se rozšířila o dvě postavy. Hrdinů by bylo 6 a Zorkal by dostal svého učedníka. Ten by měl vlastní kartu, nějaké ty schopnosti a mohl by lvlovat (až do 3. lvl).
Učedník by sám o sobě nebyl tak silnej jako jinej hrdina, ale uměl by něco a měl by nějakou kartu jako požehnaní, ale svého druhu.
Napadá mě taky, že by těch učedníků bylo více a Zorkal by si vždy buďto mohl vybrat nebo náhodně jednoho vytáhnout. To už záleží na tom jak to hrči hrajou.

K tomu rozšíření na 6 hrdinů, bych podotknul, že momentálně nemám v hlavě jinou kompenzaci a tato mi připadá nejschůdnější.

Lvlování toho učedníka bude asi nejdiskutabilnější. Mám sice v hlavě nějakej nástin, ale než to sem hodím musim to ještě trochu domyslet.

Jeho/jejich schopnosti by neměl být problém nějak vymyslet i když bude pán dornu tahat z více učedníků. Viděl jsem tu dost zdařilých nápadů na hrdiny.

Předmět příspěvku: Re: Zorkaluv učedník
OdeslatNapsal: 29.1.2008, 15:22 
 ICQ  Profil

kompenzaci bych hledal sebráním něčeho zorkalo, ne zase posílením hrdinů ... čili třeba aby zorkal začínal s třemi slabými a učedníkem, namísto 5+silná

nevim jestli přesně v téhle formě, ale inteligentní bytost na straně zorkala s více životy by byla zajímavá, zvlášť kdyby třeba mohla sebrat jeden artefakt ... ani by nemusel umět útočit, jen by se u něj dala líhnout jedna slabá příšera(namísto svého obvyklého rodiště) ...

Předmět příspěvku: Re: Zorkaluv učedník
OdeslatNapsal: 29.1.2008, 16:45 

Ten učedník by mohl být spíš takový supporter. Mohlo by jich být více ze kterých si jednoho mohu vybrat. Jeden by měl třeba auru, že příšerky v dosahu od něj dvě pole by měly příští tah o jedno políčko větší dosah. Další by uměl léčit jednu příšerku za kolo. Jeden by třeba byl jak psal Rethon, taková chodící líheň. Další by uměl, kdyby třeba dvě či tři kola někde bez vyrušení (zranění) někde stál, vytvořit zával třeba s jedním životem. Další třeba auru ducha, kdy by jedné či dvěma příšerkám, stojící vedle něho umožnil teleport. Všichni učedníci by ale museli mít malý pohyb. Něco kolem 4-5. Třeba někoho navedu na nějaký použitelný nápad.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina