Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: posílení Samotného Zorkala
OdeslatNapsal: 05.11.2007, 14:36 
 ICQ  Profil

zase vycházím je ze zkušeností - tedy asi z dvaceti odehraných her - pokud se skupina dostala až k Zorkalovi, tak ten prohrál - a ktom jednoho případu zcela jednoznačně dostal do .... prostě dostal.

Čili co kdyby na vyšší úrovni uměl ještě třeba útok z obrany? Nebo nějaké kouzlo typu třeba Temný puch(opak armagedonu Gora) a tak ...

nebo máte jiné zkušenosti a Zorkal na třetí úrovni tam nebyl jen panák do počtu, co dokázal maximálně zabít jednu postavu a pak hrdinně zemřít?

Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 05.11.2007, 15:58 

Ja osobne beru zabiti Zorkala jako takovou tresnicku na dortu. Pokud postavy po dlouhem boji dokazi porazit vetsinu nestvur, sebrat artefakty a otevrit branu Osudu, nemela by je ve vetsine pripadu cekat napinava bitva, kdy se nevi jestli vyhrajou oni nebo Zorkal. Prece jenom Zorkal je nekromant a jeho sila spociva hlavne ve vyvolavani nestvur, ne v samotnem boji.

Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 05.11.2007, 16:38 
 ICQ  Profil

a to je taky pravda :)

ted byslo spíš o to, že když už družina směřuje s artefakty k Zorkalovi a ten nemá moc příšer, co by ji mohli zastavit, tak se Zorkal zpravidla vzdá a nenechá družinu vychutnat svého vítězství až do konce ... kdyby existoval třeba jeden rituál přímo pro Zorkala(že po jeho seslání by zesílil na to, co jsem psal výše), mohlo by to být ještě zajímavé zpestření ....

Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 05.11.2007, 19:49 

V souvislosti s posílením Zorkala jsem včera s Johnnym diskutoval možnost, aby Zorkal mohl silné bytosti (na 3. levelu) vyvolávat i k sobě. Nebo třeba, že by po otevření brány osudu byla pořád jenom noc...

Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 09.11.2007, 13:55 

Souhlasim spis s id sadda, ze to bylo od zacatku zamyslene jako ta "tresnicka na dortu" - ja sam jsem z tohoto duvodu chtel Zorkala spis jeste oslabit... Jestli nekdy bude rozsireni, tak tam treba budou chodit i temni hrdinove, atp., ale sem se to koncepcne spis nehodi...

Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 03.1.2008, 15:24 

Když už se tu mluví o rozšíření, probíhá nějaké? A jak je to s prodejem? Už se prodala aspoň půlka, abych se mohl těšit na rozšíření? :oops:

Předmět příspěvku: Re: posílení Samotného Zorkala
OdeslatNapsal: 13.6.2010, 17:45 

Posílení Zorkala?
Já bych to nechal tak, jak to je. Souhlasím zcela s tím, že Zorkal se má osvědčit při boji hrdinové versus příšery a sám (pokud to zpacká) zemře. Podle mě je zcela jedno, jestli bude Zorkal silnější nebo slabší, protože bývá na závěr obklíčen v trůnním sále tak, aby si všichni mohli praštit.
Jeho posílení nemá cenu. Pokud nebude mít na třetí úrovni schopnost, která mu umožní vykrýt prvních 10 útoků hrdinů v každém kole, nepřežije.
A jestli jsem zažil nějakou hru, kde nebyl Zorkal pouze fackovací panák? Ano. Zrovna dnes. Choros a Ragnar nedopatřením otevřeli Bránu a já jsem na ně vyletěl. I přes to, že se moje věc zdála prohraná, jsem nakonec zvítězil. Na Chorose jsem dal 6 útoků. Dotyčný utíkal portálem do bažin a k vědmě. To mu ale k ničemu nebylo, dorazila jej tam moje mumie. V dvou kolech jsem slupnul oba lučištníky (Guelina a Riel) a ve třetím jsem obklíčil Ragnara a zničil jsem ho. Poslední věta téhle hry byla : "Ragnar mi odevzdá 10 životů..." A bylo.

Předmět příspěvku: Re: posílení Samotného Zorkala
OdeslatNapsal: 29.12.2010, 16:00 

J ale tygrogre ti hráči takovou chybu příště neudělají a jde se s artefakty k zorgalovi až ve chvíli kdy nemají nikoho v zádech
s tím že by byla pořád noc souhlasím a na 3tím lvl +1 život a 1 útok se mi zdá málo páč za odehraných asi 20 her co mám jsem vyděl zorkala na 3tím lvlu jen jednou a ve finále mu to bylo k ničemu, tak bych mu tam dal +1 silná příšera která by se objevila na jakýmkoliv sousedícím poli po otevření brány osudu jako jednorázovka možná náhodně jakou... páč v 99% bych si asi vybral každej mumii

za 2hé by mohl tím pádem přežít do doby kdy to k zorkalovi přiběhli na pomoc další příšery... a přidalo by mu to slušnou šanci že by u trůnu mohl padnout aspon 1 hrdina

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina