Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Druhá hra alias "Den poté"
OdeslatNapsal: 06.1.2007, 00:12 
Offline
 Profil

Registrován: 05.1.2007, 00:03
Příspěvky: 60
Bydliště: Kolej 17. Listopadu
Dorn zdá se býti návykový. Přes přicházející předtermíny a zkouškové jsme si prostě museli zahrát. Osazenstvo hráčů takřka stejné, postavy zásadně jiné. O hraní Zorkala byl velký zájem, a tak se o něj losovalo. Vyhrál Honza a my posléze vybrali složení Gor, Guelin, Almanor, Vargen a Riel.

Do bažin, poučeny včerejškem, vyrazili postavy ve třech. Trojka Gor, Almendor a Riel, záhy vyčistila počátečního ducha s Hermanem a začala pomalu sbírat poklady. Pán Dornu líhl jen pár Hermanů, většinou spíš zombie, které směroval k teleportu do bažin i s posilami ze začátku.

Dvojice Guelin a Vargen vyrazila na průzkum dolů, kde se krčil jeden kostlivec. Při vybírání cenností ale ve slepé chodbě našel Guelin místo pokladu Zombii. Ta sice nepřežila, nicméně dalším tahem seslal Zorkal "Země se probouzí" 2 závaly do cesty G a tak je oba s V vyřadi z dění, než je odstraní (V pracoval ne vnějším závalu)

Tím se soustředil na situaci v bažinách, kdy jsme sice chtěli nejprve ustoupit, ale pak jsem uviděl nestvůry za teleportem v tak krásné formaci, že Gor předal teleportační svitek A, aby na něj došel, plivnul kouli a posunul se o level. Dál vyrazil rovnou pro artefakt a místo blokera teleportu zaujala Riel. Nicméně Zombií začalo houstnout A přišel i rychlý duch. Almenor vyrazil k vědmě, R přišel na pomoc Gor, když mu uhla z teleportu, on odpálil za pohybu šipkou zombii, uhl a vymítil další. Riel se vrátila a dostřelila třetí, postupujíc o úroveň. Pak přišel šikovný rituál "Zombiina touha" a my rázem zvažovali ústup.

G se tou dobou už takřka prosekal na svobodu a V zatím vyrazil vstříc 2 krysám a kostře. Ty měl Zorkal postavené tak šikovně, že si do V kousli všichni tři. V se pak postavil aby na něj mohla jen krysa ale Zorkal opět šikovně zakouzlil "Krysy mají hlad" a ta doběhla z druhé strany. V dalším kole je už obě zlikvidovali G a V společně. V postupoval. Po projití G teleportem seslal Zorkal ještě "Trnový portál" (byl naštvaný že jsem to stihl) a V přišel o kolo za ním.

Druhá skupinka ustoupila teleportem a zformovala řadu i s Almendorem díky jeho teleportu. Nestvůry nás nepronásledovali a formovali se. Vyrazili tedy na SV do Dornu. G a V zatím vybírali SZ část Dornu, pouze lehce obtěžováni.

Tehdy přišel zásadní zvrat, kdy nestvůry dorazili do oblasti rituální místnosti a začal tah postav. Gor použil požehnání "Orfeova píseň" (první a jediné použité), srazil nestvůry do hloučku a jednu okrajovou zombii přisunul blíž. Tu pak sám dorazil a postoupil o úroveň. K hloučku vyrazil A, použil Lektvar rychlých rukou a Kombinací Ohnivé koule a Čarovné střely odstranil ducha a 4 zombie. V příštím kole dodělal doraživší zombii a byl na třetí. G a V mezitím sebrali další 2 artefakty, ale nestvůry nepřežili dlouho a Zorkal se vzdal, když zjistil, že neprojektoval Dornu únikový východ.

Tuhle hru jsme zvládli už podstatně svižněji, a víceméně bez hrubých chyb. Zorkal využíval aktivně a úspěšně rituálů, ale možná měl spíše postoupit o úroveň - zavařilo by nám to více.


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodinaKdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits  
Český překlad – phpBB.cz