Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Hra nedelnej noci pocas prazdnin
OdeslatNapsal: 30.7.2007, 11:02 

Hrali sme u mojho kamarata Romana. On hral za zorkala ja za hrdinov.
Ja som si vybral zlozenie Vargen, Eleanor, Choros, a do nich nahodne vybratu Riel a Gora.

Ako tradične som sa vybral s Eleanor, Vargenom a Gorom do bazin a s Riel a Chorosom do dolov.

Hra zacala dost svizne ked uz v tretom kole tiekla prva krv a padali prve nestvury, za co boli zodpovedna jedna mys a kostlivec pri napadnuti Chorosa v doloch. Druha skupinka si zatial zbierala poklady. V dalsom kole som poslal Chorosa a riel ku stokam kde mal Roman odlozene dve mysky a hermana, podarilo sa mi, ale zabit len jednu mysku a toho hermana. na dalsie kolo sak Zorkal sikovnym tahom poslal na Chorosa mumiu, kostlivca a dve mysi,
cim si zobral od chorosa dalsie styri kvapki krvi. No potom som pouzil s Riel pozehnanie sila hnevu lektvar rychlich rukou a dost som mu to tam preriedil lenze neakym nedopatrenim som zabudol presunut Chorosa za Riel a na dalsie kolo Choros padol. Z Riel som napokon usiel na okrovu cestu do bezpecia a taktiez som stiahol aj Eleanor ku nej aby som mohol urobit vypad na artefakty cez hroby. Lenze vtedy roman svojich kostivcov a zombie poslal cez teleport cim mi odblokovali cestu k Eleanor a Riel, a zacala ciect dalsia krv od Vargena a Gora. tuto skupinku sa vsak podarilo z par pokladmi az na jedneho vyriesit no na dalsie kolo ritual blata zoufalstvi a traja hermani ma tam uz zdrzali tak dlho ze som nakoniec usiel cez den az o niekolko kol z obama hrdinmi cez teleport len z dvomi zivotmi a tesilmsom sa na stretnutie s Riel a Eleanor ktore pomedzi to nazbierali leicive lektvari. Lenze az ked som Romanovi povedal ze moze ist, som si uvedomil ze Gor nieje az tak daleko a opat traja hermani a Gor padol. To bol druha velka chyba. Tak na dalsie kolo som pouzil pozehnanie rychle nohy a svitek teleportu z vargenom cim som sa dostal na studnicku a doliecil som si zivoty. S Riel a Eleanor som zatial kontroloval priserky v chodbach cim sa Eleanor dostala na 2 a Riel uz na tretiu uroven. Ostatnych sa mi podarilo podarazat s pomocou pokladou magicke sipky cim aj Vargen dosiahol Druhu uroven. Ked som uz znovu v ritualnej sieni zacal naberat nadej na vyhru. Prisla noc a s nou aj mumia ktora zobrala za pomoci s krysami a kostlivcami pat kvapiek krvya s jednou behat po dorne nie je moc dobry napat tak som ju stiahol obklukov po artefakt blizko pri temnom chrame pretoze som si bol isty ak by po mne nieco poslal s dvomi utokmi by som mohol zabyt vsetko co ma moze dako ohrozit, zatial som s Eleanor a Vargenom pobil skupinu co Riel zobrala zivoty
a Vargen postupil na tretiu uroven. Dalsie kolo roman pouzil ritual posili ze zasveti a dve slabe nestvuri mi dorazili Riel kedze som stal rovno medzi dvomi pociatocnymi miestami nestvur, dalej Eleanor zobrali styri kvapki krvi tak som pouzil vedmimo puoto a s vargenom som si razil cestu k Eleanor, o par kol ked som zobral poklad v chodbycke do dornu, zacali posledne bitky kde padla Eleanor. Nakoniec uz len odvazny last stand Vargena ktory pomocou rychlich pobil polku osadenstva v ritualnej sieni a v dalsom kole ked sa uz valna vacsina nestvur spolocne so Zorkalom dorazili Vargena Roman oslavil svoje vitaztvo.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina