Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Poslední hra v roce 2006
OdeslatNapsal: 01.1.2007, 18:58 
 ICQ  Profil

Hral jsem za hrdiny ve slozeni Choros, Vargen, Riel, Guelin a Ragnar.

Muj plan byl co nejrychleji posbirat artefakty a zautocit na pana Dornu.
Guelin s Ragnarem bezeli do stok s cilem vyuzit teleport a sebrat teleport v severozapadnim rohu. Zbyla trojice bezela do bazin taktez pro artefakt. Zorkal se rozhodl zautocit na slabsi dvojici. Trio, ktere po vyzvednuti artefaktu bezelo na pomoc, bylo zastaveno, kdyz Zorkal vyuzil ritualu a do chodbicky mezi Vargena a Chorose spadl zaval, druhym zavrel pristup k poslednimu "zapadnimu" artefaktu. Po tuhych bojich nakonec Ragnar umrel, kdyz jsem prehledl jednu krysu, a postoupil na 2. lvl. Guelin vyuzil pozehnani a prchl za Chorosem.
Mezitim Vargen s Riel konecne zborili zaval a pripojili se ke zbytku. Prezivsi kvarteto hrdinu vbehlo do krypty, kde Zorkal naprosto nepochopitelne vyvolal tri kostlivce, kteri sice zranili Riel za 2 zivoty, nicmene hned v nasledujicim tahu pomreli a Choros se vysvihl na 2. lvl. Zorkal sbiral sily na dalsi uder. Riel dobehla pro artefakt, ktery po sobe zanechal Ragnar a Vargen dobehl pro 3. artefakt, ukryvajici se na jih od krypty. Hrdinove pak sli v uzke chodbe za sebou v poradi Choros, Guelin a Riel. Vargen bezel chodbou jizneji a brzy se dostal do obkliceni, na ktere jsem ovsem cekal a byl jsem na nej pripraven. Vargen si vymenil misto s Chorosem, diky pozehnani, a dotirajici nesvury pobil prakticky sam a 3. lvl byl tady.
Po tomto manevru byl Zorkal kompletne bez priser. Nez jsem dobehl do ritualni mistnosti, tak stacil vyvolat par obludek, ale ty si podal Varegen, ktery stal tesne pred ritualni mistnosti, abych neotevrel panovi Dornu. Mozna bych ho uz tehdy zabil, ale radsi jsem chtel vyvrazdit cerstve prisery, abych mohl pozdeji venovat Zorkalovi plnou pozornost. Vargen poposkocil na 2. lvl a vstoupil do ritualni mistnosti, brana se otevrela.
Prvni utok hrdinu Zorkal prezil, ale kdyz mu do zad probehl Vargen, nemel uz sebemensi sanci.

Tohle byla prvni hra, kterou jsem hral a vyhrali ji hrdinove. Byl jsem velmi rad, ze se to povedlo me a ne memu tradicnimu souperi :D

Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 02.1.2007, 02:37 
Site Admin
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Chtel bych si jen overit, ze ty zavaly nespadly hned vedle hrdinu, ale minimalne o policko dal - vite o tom pravidlu?

A pak jeste - prestoze si vyhral - domnivam se, ze lepsi strategie je na zacatku artefakty vubec nesbirat, dokud postavy trochu nenalevluji a nevybiji prvni urodu nestvur. Ale je to jen nazor, mozna me presvedcis, ze tvoje taktika ma nejaky argument pro :)

Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 02.1.2007, 09:40 
 ICQ  Profil

heh tak o tom pravidlu jsme nevedeli.

me prijde jako nejlepsi strategie co nejrychlejsi sebrani artefaktu a pak sup sup na Zorkala dokud neni lvl 3. Cim dele se hra tahne, tak se podle me zvysuji sance Zorkala, ktery vyvolava prisery porad, teda pokud to nejak vyrazneji nepos..e...

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina