Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Almanor/Choros/Eleanor/Guelin/Ragnar - vyhrál Zorkal
OdeslatNapsal: 28.12.2006, 01:24 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: 26.12.2006, 01:48
Příspěvky: 2
Bydliště: Praha
Datum: 26.12.2006
Počet hráčů: 3 (Zorkal; Eleanor/Ragnar; Almanor/Choros/Guelin)
Úroveň: začátečníci (2. hra)

Klid před bouří

Hrdinové se rozdělili tak, že Ragnar a Eleanor se vydali do opuštěných dolů, zatímco Choros, Guelin a Almanor vstoupili do bažin. Zorkal mezitím stahoval většinu svých sil v bažině, neboť doufal, že se Eleanor s Ragnarem budou věnovat pokladům (to se také stalo). Nestvůry, které již byly v bažině, se stahovaly na západ, aby byly v bezpečné vzdálenosti od vstoupivších hrdinů.

První Zorkalův úder

Signálem k útoku se stal Herman, který vyskočil z pokladu uprostřed bažin. Všechny nestvůry naráz zaútočily. Vrhly se zejména na Guelina, neboť byl předsunutý před Chorosem a Almanorem. Zorkalův útok byl nad očekávání účinný, neboť těžce poraněný Guelin se musel stáhnou za Chorose, pročež ani nevrátil úder. Teprve v dalším kole ukázal i Choros co umí. Zejména jeho otočka se Zorkalovi vůbec nelíbila. I pro něj však měl Pán Dornu přichystané jedno překvapení. Poslal teleportem přichystanou Mumii a s její pomocí Chorose obklopil v jižní úžině.

Nouzová řešení hrdinů

Nestvůry připravily hrdiny o spoustu krve, a tak mohl Zorkal nejen seslat Blata zoufalství (vzhledem k bojům v bažinách to bylo velmi příhodné), ale i postoupit na druhou úroveň. Pak pro hrdiny – zvláště pro Chorose – nastalo v bažinách hotové peklo. Když viděli, že jde opravdu do tuhého, museli sáhnout k využití svých požehnání, která Zorkala docela překvapila: Guelin rozezněl Orfeovu melodii, která důmyslně rozmístěné Zorkalovy nestvůry seskupila do nešikovného houfu. Když to spatřil Almanor, neváhal a využil Sílu hněvu k tomu, aby tyto nestvůry pozabíjel Ohnivými koulemi. Almanor postoupil na další úroveň, avšak při sesílání Ohnivých koulí přišel o skoro všechny životy a musel se proto stáhnout.

Vyrovnání sil a chyby hrdinů

Po těchto událostech byl útok Zorkala velmi ochromen, nicméně ani Almanorovi s Guelinem příliš životů nezbývalo. I vydali se tito hrdinové zpět do Argosu, aby zhojili své rány. Zásadní chyby se však dopustil Choros, který se rozhodl pobít zbývající Hermany. Nápor sice několik kol zvládal, avšak postupně se dostal do obklíčení. V jednu chvíli pak Choros využil požehnání "Krev teče zpět", čímž si vyléčil tři životy. Dokonce postoupil na další úroveň, avšak i tak mu životy pozvolna ubývaly. Navíc postup na vyšší úroveň paradoxně vrátil Zorkalovi do zásoby Hermany, které mohl opět poslat do boje.

Bitva o záchranu Chorose

Uzdravený Almanor s Guelinem se vrátili, právě když už Choros ztrácel poslední naděje na přežití. Bylo by se snad i Chorosovi podařilo díky posile uniknout, avšak Zorkal odplatou za trik s Orfeovou melodií povolal Posily ze zásvětí (do bažin poslal ducha), díky nimž nakonec Chorose udolal.

Zlatokopové

Během všech těchto událostí zatím Eleanor s Ragnarem spokojeně sbírali poklady v Opuštěných dolech. Jeden kostlivec s krysou je jen s povzdálí sledovali. Tou dobou, kdy zahynul Choros se zrovna teleportem přesunuli k severozápadnímu artefaktu. I rozhodnul se Zorkal, že je na čase potrápit také tuto skupinku, která kromě zabití jednoho kostlivce ještě vůbec nebojovala. Zatímco Ragnar sebral artefakt a Eleanor se jala prohledat okolní poklady, v kryptách se nenápadně vynořilo několik kostlivců a v povzdálí se začala pohybovat jedna krysa.

Hořký konec Ragnarův

Ragnar se rozhodl na kostlivce zaútočit, a tak se vydal směrem ke kryptě. Dostal se však do pasti. Zorkal vyvolal rituál "Krysy mají hlad" a jelikož byla noc, povolal ze stok rovnou tři "hladové" krysy. Ty měly dostatečný pohyb, aby obklíčily Ragnara, který zrovna stál poněkud nešikovně. K němu pak přišli i kostlivci a spolu s krysami jej ještě v tomtéž tahu udolali. Zorkal postoupil na třetí úroveň.

Setkání přeživších

Eleanor se začala bát. Napila se lektvaru rychlých nohou a uprchla ke Guelinovi s Almanorem, kteří po načerpání sil u Vědmy směřovali ke kryptě. Tou dobou už nevypadaly vyhlídky hrdinů příliš nadějně. Ti sice již byli na vyšších úrovních, leč chyběly jim stále dva artefakty k otevření Osudové brány.

Konec nadějí Argosu

V prostorách mezi Rituální místností a Vědmou byli hrdinové obklopeni takřka ze všech stran. Na tomto místě započala zákopová válka. Almanor po několik kol sesílal Ledovou bouři, čímž ze zmražených nestvůr vytvářel živou překážku pro vzdálenější nestvůry, zatímco Guelin po nich střílel. Když však několik zmražených nestvůr pozabíjeli, Zorkal využil příležitosti k úderu. Dalším padnuvším hrdinou byl Guelin. Nakonec, po seslání Příznačné proměny Zorkal dorazil i Almanora s Eleanor.


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodinaKdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits  
Český překlad – phpBB.cz