Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Veskere reporty...
OdeslatNapsal: 26.12.2006, 02:38 
 ICQ  Profil

Takze mam za sebou prvni hru s bratrem, bohuzel ho hra prej nebavi... me moc :D

Takze bratr, zdesen predstavou odehravani za 5 hrdinu, se rozhodl hrat za temneho pana. Ja jsem si vzal doporucenou pocatecni sestavu s jednou zmenou. Misto Eleanor jsem nabral do party vlkodlaka Vargena.
Hned na zacateku jsem rozdeleil partu. Choros, Almanor a Kaerdrak sli do bazin a Vargen s Ragnarem se vydali na hrbitov s malou zastavkou ve stokach.
Priser bylo malo a prilis slabe, takze je bratr zacal soustredit do ritualni mistnosti. Vyrazil jsem ji vybit. Vsechno slo fajn az do chvile, kdy jsem si zranil Almanora, kterej fireballem zabil v chodbicce kostlivce a prchajiciho hermana. S Almanorem tam postaval jeste Choros, takze iluze bezpeci byla dokonala a Kaerdrak bezel pro artefakt. Najednou, kde se vzali tu se vzali 4 kostlivci s pikama a zabili mi Almanora (nejak sem zanedbal fakt, ze stom se da obehnout i z druhy strany). Dvojka Vargen/Ragnar okamzite vyrazila na pomoc, ale obklicenyho Chorose uz nezachranili. Kaerdrak nakonec umrel, kdyz mu unikovou cestu zablokoval Herman, kterej vyskocil z pokladu, kde sem ocekaval nejaky leceni. Vargen pomstil partaky a razem byl na 2. lvlu, Ragnar stale lvl 1. Zorkal zacal stahovat prisery zpatky k ritualni mistnoti, protoze jsem uz mel 3 artefakty (respektive je mel Vargen), kterej probehl do ritualni mistnosti skrz par priser a ze zadu hned 2 zabil a vylecil si dva zivoty a jeste jeden dostal za dalsi lvl. Ragnar mezitim krosil cestu, kterou vlkodlak probehl bez boje. Ovsem diky mym poctarskym schopnsotem byl vlkodlak obklicen a velmi, opravdu velmi, potupne zabit. Ragnar uz ani moc neprotestoval a nechal se zabit 3 kostema s pikou a nejakym upirem.

takze
Zorkal x Ja
1 : 0

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina