Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: HLODY HRÁČOV :)
OdeslatNapsal: 19.2.2007, 23:31 

neviem, ako je to u iných hráčskych skupín, ale v našej tlupe padajú pri hraní akejkoľvek RPG-čky stále nejaké hlody. :)

napadlo ma založiť túto tému včera, keď sme mali ozvlášť plodný deň na rôzne ftípky, či už neúmyselné alebo úmyselné. tu je zopár z nich:

kamarát celý nadšený vyhlásil: "už len jednu príšerku a postúpim na 4. úroveň, vlastne 3., teda 2."

alebo druhému kamarátovi zomrela postava, tak si zobral Gora iného hráča, ktorý musel skôr odísť. novú postavu okomentoval takto: "čo to vlastne mám? no perfektne, farára som dostal..." :)

Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 21.2.2007, 08:07 

když už to tady je:

vysvětloval jso novému hráči pravidla, hráč měl v ruce kartičku hrdiny, ukázal na 3 oddělené boxy s otázkou : "To jsou různý urovně" "Jo, první, druhá a třetí" "takto jo, já myslel že páta, šestá a sedmá..."

při konečném útoku na Zorkala : "Chroš pomož, Zorkala oblož..."

I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.

Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 25.2.2007, 19:39 

Mno hldo sice nemám ale zajímavé je u nás také přejmenovávání některých postav...hl. tedy trpaslíka, který Prošel od Chorose přes Choroše a po nynějšího Thoruse ( a nevysvětlíte jim, jak vypadá T a že u tam prostš není :) )

Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 26.2.2007, 18:19 

Kolega hrál poprvý za Zorkala, seslal Zombiinu touhu, nalíhnul 2 Mumie (noc + artefakt) : Tak a těď sa před těmahle Zom... aha... hmm... ale stejně se těch mumií bojte!!!

popřípadě : Sutuace u vstupu do mistností, postavy prchají, vchod brání Kaedrak, za ním stojí Guelin, v mistnosti je několik podél zdí stojících potvor, po chvíli přeměřování se zjistí, že Guelin méže mířit na jednoho zombíka jež Zorkal postavil dle jeho názoru za zeď, po cvíli přesvědčování : Z: "Ale, né... já úplně chápů že se ten Gueněco tak inteligentní a postaví se akorát tak aby na střed toho pole kde stojí ten zombík mohl strílet, ale nepochopím, že je ta zombie tak blbá a neuhne kdýž má kam!!"

I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.

Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 08.3.2007, 10:22 

Teraz v nedeľu sme počas hry dlho premýšľali nad stratégiou, keďže Zorkal nám rituálom prekazil plány a hráč Zorkala naše premýšľanie okomentoval:

"No kým hrdinovia uvažujú o stratégii, Zorkal si popíja kávu..." a usŕkol si z kávy.

Keď už to s hrdinami vyzeralo naozaj zle a všetko nasedčovalo tomu, že Zorkal opäť vyhrá, jeden kamarát to okomentoval:

"Asi zvolím tzv. farársku (Gor) taktiku - útek za vedmou - a možno zomriem o chvíľu neskôr."

Vyzerá to tak, že Gora už u nas nikto nenazve inak ako farár... :)

Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 12.3.2007, 08:20 

"Chceš vidieť kostlivcov srať vo vzduchu?" Wargen okomentoval Zorkalov úmysel poslať na ňho kostlivcov (ospravedlňujem sa za slovník).

"Kam sa hrabeš? Naspäť na miesto!"
"Áno, sorry, už idem šéfe."
Zorkalova samomluva so zombíkom, keď hráč rukávom nechtiac posunul žetón s príšerkou.

"Tú hru pekne zabalíme a pošleme naspäť autorom aj s listovou bombou." Frustrovaný kamarát po ďalšej prehre hrdinov.

Předmět příspěvku: Re: HLODY HRÁČOV :)
OdeslatNapsal: 06.1.2009, 13:47 
 ICQ  Profil

Mě nejvíc zničila hláška Zorkala, když komentoval moje nekompromisní likvidování nestvůr: "No já nevím, ale připadám si tu jako švédskej stůl – vždycky si jen vybereš kde, kým a co mi sežereš"

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina