Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Ako to prebiehalo a dopadlo
OdeslatNapsal: 27.9.2007, 14:14 

Dorn mame doma uz asi dva mesiace, ale este sme sa k nemu poriadne nedostali, okrem jednej zahrievacej hry, ktora trvala asi 4 hodiny a aj tak sme ju nedohrali. Ale minuly tyzden sme si dali par dni a hrali ako o zivot. Pridavam teda priebeh hry a nejake postrehy z hry. Hral som za hrdinou a do partie mi vysli tyto borci: Choros, Riel, Guelin, Gor a Almanor (dohodli sme sa ze hrac hrajuci za hrdinou si ich nebude vyberat ale losovat). Podla toho co som sa tu docital, nebol som velmi nadseny. Moje prve kroky viedli do byzin a to so vsetymi postavami, kde som sa vysporiadal s prvymi priserkami. Zistil som ze Riel a Guelinom sa daju pri ich dobrom postaveni vcelu dobre z dialy branit vchody, takze Zorkal som si drzal chvilku od tela, mimo dosahu si zbieral armadu. Nic co by ma mohlo ohrozit. Zatial. S Vargenom som zobral prvy artefakt, Gorom doliecoval postavy poranene v drobnych potyckach o krv. A potom to uz islo dole vodou. Zorkal medzicasom zbudoval maly batalion, pred ktorym som ustupoval a z dialky ich riedil sipmi od Riel a Guelina a za pomoci Almanora a jeho ohnivych guli. A potom prisla prava velka a zaroven rozhodujuca chyba vecera. Nejako som si zle odpocital policka coho dosledom zrazu okolo Almanora stalo trosku vela priser a on sa porucal na druhy svet. Zdrveny stratou hrdinu, na ktorom som chcel vybudovat svoju vitaznu strategiu, som sa dal na ustup a teleportom som sa preniesol do katakomb. Guelin ziskal druhy artefakt a nic mi nestalo v ceste ziskat aj treti (ten pod ritualnou miestnostou). Medzitym si Zoral postupne presunul armadu z bazin do okolia ritualnej miestnosti a nashromazdil slusnu silu. Tak som sa do neho pustil. A to bola druha chyba vecera. Opat kvoli vlastnej nevsimavosti mi unikol jeden duch ukryti v zakulisi a ten mi poslednym utokom dorazil Gora (zbohom moja lekarnicka). Zo zostavajucimi postavickami (Vargena dostali o kolo na to mumie, a Riel asi o dalsie dve kola bola totalne zdecomovana zombiami) som sa este pousil ziskat ten posledny artefakt a aspon otovrit Branu osudu aby sa Zorkal nadychal cerstveho vzduchu. Bohuzial Guelina, u ktoreho som nazhromazdil potrebne artefakty, dostali premnozene prisery jedno policko od ritualnej miestnosti. Tak skoncila moja vyprava za slavou a bohatstvom. S krvou mojich hrdonou na rukach som musel uznat ze tentoraz bol Zoral lepsi. Uz sa tesim na odvetu.
Este par postrehov z predhcadzajucich hier: kombinacia otravenia teleportov a studien - smrtelna, ist sa liecit do argosu - zbytocne (kym odtial pridete armada zorala sa znacne rozsiri).

Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 27.9.2007, 14:15 

Sorry doslo tam malemu omylu. Namiesto CHororsa tam bol Vargen (ako vyplyva aj z dalsieho textu).

Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 27.9.2007, 22:49 
 ICQ  Profil

to losování postav je krásný, taky to praktikujeme, ovšem když se pak nepovede výběr ako se stalo tobě, je zaděláno na problem - vytáhnul sis postavy s velkou ničivoi silou a obrovským útočným potenciálem - a ti tři střelci dokázali jistě držet zorkala hodně daleko od tebe, když mají takový dosah ....ovšem v každé hře je třeba nějak štítovat a samotný vargen to prostě nedá ... podle mě jsou 2 štíty nutností :)

co se týká špatného počítání, tak přesně na to zorkal čeká :) .. čili je skoro lepší si dávat rezervu a rozhodně je dobrý važovat i rituály ...a hra pak nabývá na délce :D

Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 07.10.2007, 11:33 

Máš pravdu s tými štitonosičmi. Bez brutálnej sily sa dosť ťažko prežíva. Preto sme sa rozhodli trošku pozmeniť vyberanie hrdinov. Rodelili sme ich na dve skupiny. Prva skupina je tvorená Eleanor, Kaerdrakom, Chorosom a Vargenom, z ktorej sa budú ťahať dvaja. Druhá skupina tvorená Almanorom, Gorom, Ragnarom, Guelinom a Riel. Znej sa budu tahat traja. Dnes by sme to chceli vyskusat, tak uvidime čo to spraví. Skupinka bude trošku viac vyprofilovaná už pred ťahaním, ale aj tak tam bude nejaky prvok nahodnosti. Teda zatial, lebo ešte nemáme veľmi vybrané obľúbené postavy a tak sa snažíme žiadne nezvýhodňovať. Aj keď ja už jedného favorita mám - Guelina.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina