Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Hra v Čajovně
OdeslatNapsal: 30.1.2007, 21:33 

Díky plánu z jednoho dílu nám Dorn nepadal z čajovního stolečku a tak jsme si mohli zahrát. I dva nové hráče jsme zasvětili. Zorkala jsem si po dlouhé době vzal já, zbytek skupiny jsme tentokrát pro zajímavost losovali náhodně. Vyšlo složení Guelin, Gor, Ragnar, Riel a Choros. Nalosované rituály byly 1)Prokletí učedníci, 2)Posily ze zásvětí, 3)Černý pramen, 4)Krysy mají hlad, 5)Přízračná proměna a 6)Chladomorka. Takže většina celkem drahá.

Hrdinové vyrazili do Dolů, Choros+Guelin z bližší strany zbytek z druhého vchodu. První krev byla od Guelina, moje útoky byly víceméně škrábací, kdy se čas od času někdo vynořil z teleportu. Hromadil jsem nestvůry na druhé straně, zatímco hrdinove se snažili sebrat pár pokladů, vždy jeden blokoval teleport a někteří i líhně krys. Ale i tak jsem kousal a oni se nakonec rozhodli projít na druhou stranu.

Za chvíli bylo dost krve pohromadě a postupovalo se na druhou. Hrdinové se pohybovali ve dvou místnostech u teleportu, a já manévroval na hranici jejich dosahu. Tou dobou už někdo postoupil a já seslal 2). Duch a 3 nalíhlé krysy se taktak dostali tekleportem Riel do zad. Načež použila požehnání a prohodila se s Chorosem. Další přišel 1), trochu riskantně, ale doufal jsem, že si vylosuji kostlivce a tím budu moci zabít Ragnara - nevyšlo. Hrdinové už měli jeden artefakt a chtěli vyléčit Riel ve studánce. To jsem jim těsně předtím zmařil sesláním 3) i když jsem si chtěl krev šetřit na důležitější rituál.

Tou dobou už jsem nestvůry držel víceméně z dosahu a po dvojicích. Začal jsem některé obětovávat abych získal krev a hrdinová se sunuli na jich. Choros vymýšlel jek využít svůj svitek ohnivého dechu, až seslal Astrálního poutníka. Překvapivě se Ragnar kousek oddělil a hráči mi nezabili 2 nestvůry které jsem čekal. V dalším kole přišel 5) ze kterého vzniklo tak 6-7 silných a Ragnar na 2. s 5 životy 7 útoků neustál - a to jsem zapoměl nalíhnout 3 nestvůry.

A pak už jsme sbalili zaplatili a jeli na kolej. Mám za to, že se 2 požehnáními, víceméně bez předmětů, s Gorem a Riel pouze na 3 životech a půlkou mých nestvůr co se ještě nepohnuli neměli šanci, ale nějak mi to něvěří :)

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina