Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Složení družiny - rozšíření kostěj
OdeslatNapsal: 18.1.2011, 00:50 

Co si myslíte o kombu Deirdre Almanor Gor? A koho byste případně doplnili do 5 hrdinů?

Mě to přijde strašně silný,ale ještě jsme to nezkoušeli.
No koukněte sami na kartičku Gora a Almanora co dokáží mají-li 2 kouzla každé kolo.

Jedinou slabinu vidim v malém počtu max životů. Ale gor s dvojím léčením nenechá někoho jentak chcípnout. Almanor zase nenechá dostatek nestvůr pro dostatečně silný výpad v jednom kole.

Předmět příspěvku: Re: Složení družiny - rozšíření kostěj
OdeslatNapsal: 23.1.2011, 14:00 

Dle mě to není zas tak silné, na první úrovni za každou ránu musí Gor dát kapku, a když pán dornu hraje na slabé nestvůry, tak to je pro gora dost drahé (a trvá, než se dostane na druhou úroveň) a pán dornu dostává kapky zdarma.

Pokud pán dornu nenastavuje nestvůry pro ohnivou kouli, tak všichni tři dají za kolo dohromady dvě rány (a další dvě za dvě gorovy kapky), což není moc.

Nepřijde mi to přehnaně silné, záleží na tom, co tam bude za ty další dva hrdiny. A přesně jak píšeš, životů mají vážně málo. Nicméně, určitě jsou situace, kdy je tahle kombinace velmi silná, to podle předmětů a požehnání, ale na první úrovni to zázraky neudělá.

OdeslatNapsal: 30.3.2011, 15:17 
 ICQ  Profil

Podle mě je to hodně dobré složení - už jsme tak jednou hráli a měli jsme k těmto 3 ještě Chorose (5. hrdinu už si nepamatuju). Nestvůry šli rychle do háje - ale je pravda že Pán Dornu udělal pár zásadních chyb :-)

OdeslatNapsal: 23.8.2011, 11:13 

To kombo je hodně vražedné. Obzvlášť možnot využít Gora za podpory Deirdre jako turbolečítele při pochodu se ukázala jako silná. Taky jsem zažil, že mi Gor s pomocí Deirdre v jednom kole vymetl 2 silné nestvůry.
Síla Deirdre je v tom, že přidává 2 akce družině, a to v místě, kde jsou právě nejvíc potřeba. Skoro nikdo nemá na 1. levelu 2 útoky, takže jednou přidanou akcí Deirdre nahradí útok prvolevelové postavy, která by mohla být v družině místo ní a 2. akce je čistý bonus pro družinu. Sama o sobě Deirdre silná není, ale pro jakoukoliv družinu podle mě znamená výrazné posílení.
Prvoleveloví střelci se dvouma útokama komplikují pánovi dornu úder na družinu v raném stádiu hry, prvolevelový Gor se schopností vyléčit 2 životy za kolo vytáhne družinu z těžkejch situací, prvolevelovej Prvolevelovej Almanor se dvouma akcema je velice vážná hrozba. Prvolevelovej válečník se dvouma útokama léčenej Gorem za 2 životy za kolo je dobrá ofenzivní jednotka a v případě potřeby i odolnej držák.
S pravidlem Taktika a Úprk nevíc nebejvá těžké uhlídat, aby Deirdre podporující družinu nepřišla k vážnému úrazu.

OdeslatNapsal: 09.9.2011, 17:18 

Myslim si ze je to hodne silne kombo,.. ale zvolil by som ine.. napriklad gora by som vobec nebral do druziny liecit sa da aj inak... top 5 combo podla mna:

Deidre
Alamnor
Eleanor
Guelin
Riel

toto kombo je nezastavitelne,... bohuzial hrdinov si nevyberame ale losujeme nakolko Kostej by zjavne nemal sancu... Podarilo sa mi to vylosovat iba raz a hra bola skoncena do 9 tahov.

OdeslatNapsal: 17.12.2012, 21:43 

nezní to špatně, ale přihodil bych někoho s dobrou obranou (to znamená Choros) a samozřejmě Strixe nebo Zohru, kteří nesmí chybět v žádné sestavě z rozšíření.

Muhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
možná už se trochu opakuju

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina