Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: strategie
OdeslatNapsal: 29.12.2006, 01:31 

Mne se několikrát osvědčila zde zmíněná strategie guerilové války, v době kdy hrdinové plundrují bažiny nebo doly nasbírat krev na 2lvl, přestoře mnohdy je pro hrdiny fatální když Zorkal naopak jako první vyvolá nečekaně nějaký rituál (krysi mají hlad, Bažiny...). A pak se pokoušet zabíjet postavy jednu po druhé, ovšem tak, aby to vypadalo že se potvory věnují všem stejně, jak jsem tu někdy psal v reportu podařila se mi i strategie nalákat postavy do rituální místnosti zeplněné slabými potvorami, pak zdánlivě utéct a postavy (pedy postavu či dvě) obklíčit, obzvlášť pokud si to Zorkal dobře načasuje na noc a vyvolá např. posily ze záhrobí, nabo zrychlení všech příšer/výměna 2 příšer může to být pro postavy i fatální. Velmi se mi také osvědčila strategie obětování i větší hordy příšer na zabití jednoho hriny (většinu z nich stejně dostane na zkušenost hrdina jež má umřít), přičemž na sebevražedné útpky využívám i např. upíry nebo duchy. Zatím se mi vždy podařilo vyhrát a jen dvakrát se hrdinové vůbec dostali k otevření rituální místnosti a jen jednou se jim podařol mne zabít s jak jsem tu taky někde psal Ragnerem (3lvl) s čímž souvisí další důležitá strategie - napodceňovat ani jednoho, nebo dva hrdiny (Ragnar, za kterého mimochodem hrál (!) táta na mě v prvním kole zaútočil s 4 útokama (2+2karta) a mý 4 útoky proti jeho 2 obranám taky nic moc, takže bacha!

Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 07.7.2007, 11:34 

Hrál jsem Zorkala sice jen 2x, ale zdařilo se mi hrdiny úspěšně vyhubit metodou: stahnout vsechny nestvury do jednoho mista a rychle zautočit, koncentrovaně na jednu postavu a pak na další. Prostě agresivní taktika smečky vlků, chvilka shromáždění a rychlý útok. Vůbec nevadí, že je zbytek Dornu prázdný, to jen láká hrdiny se rozdělit... Snažit se zaplnit rit. místnost mi přijde zbytečné, hrdinové se musí zahubit, dokud jsou slabí :D

Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 31.7.2007, 12:31 

Silencio píše:
Snažit se zaplnit rit. místnost mi přijde zbytečné, hrdinové se musí zahubit, dokud jsou slabí :D

No to nieje az tak pravda, predstav si situaciu ze su styria hrdinovia ktory maju uz len po dve kvapky krvi tak zdrhnu do Argosu bo studne su otravene a tam sa liecia ja neviem dve tri kola za ktore naplnis ritualnu miestnost a potom uz len posielas duchov do chodb aby si ich udrzal tych par kol mne sa ich podarilo udrzat asi pät kôl bo som zabudol ratat kola kolko uz mam tahov zaplnenu miestnost :wink: . Ale inak mas pravdu bo na hrdinov sa da najlaksie utocit ked ich od seba odizolujes a aj ked prides o ostatne nestvury tak tie sa Ti vratia ale hrdina nie :twisted: .

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina