Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Kudy na Kostěje?
OdeslatNapsal: 27.5.2010, 19:56 

Ahoj,
docela by mě zajímalo kudy se s hrdiny vydáváte v rozšíření do Dornu. Pokud pán Dornu bude chtít tak ani všech 5 hrdinů přes kanály a zelen portál neproleze. V bažinách na vás hned na začátku můžou vyskočit 2 stíny + s nějakou malou nestvůrkou ihned brát kapky. Přes zombiky se probijí těžko a chodby u kostlivců mi připadají spíš jako mlejnek na maso.

Takže jakou cestu volíte s hrdiny vy nejčastěji?

Předmět příspěvku: Re: Kudy na Kostěje?
OdeslatNapsal: 01.6.2010, 08:28 

nat píše:
Ahoj,
docela by mě zajímalo kudy se s hrdiny vydáváte v rozšíření do Dornu. Pokud pán Dornu bude chtít tak ani všech 5 hrdinů přes kanály a zelen portál neproleze. V bažinách na vás hned na začátku můžou vyskočit 2 stíny + s nějakou malou nestvůrkou ihned brát kapky. Přes zombiky se probijí těžko a chodby u kostlivců mi připadají spíš jako mlejnek na maso.

Takže jakou cestu volíte s hrdiny vy nejčastěji?

všetko to u mňa záleží na tom, akých hrdinov mám a hlavne aké požehnania majú. ak mám napr. Vargena, tak neváham a idem s ním do baní, kde sa môže rovno liečiť krysami a keď ešte natrafí na nejaké tie poklady, tak je to len bonus...zvyšnú partičku väčšinou posielam do bažin na poklady a artefakt a potom podľa situácie buď cez teleport alebo cez chodby...tieňov sa nebojím až tak veľmi...síce kostěj získa kvapky ale ty skúsenosti a ak máš Zohru, tak tiene sú pekne eliminované....

ďalšou takou mojou taktikou je ísť iba v trojici do bažin - to predovšetkým ak mám nejakého strelca v skupine a dvoch mlátičov...do bažin pošlem jedneho mlatiča (napr, Chorosa), strelca a nejakého borca so špecialitkami (napr. Deidre, Manand alebo Gor) a druhého mlátiča ešte s ďalšou postavou do baní a potom smerom k zombíkom....

ale ako vravím...všetko komplet závisí od postáv, požehnaní a samozrejme treba reagovať na priebeh hry :)

OdeslatNapsal: 03.6.2010, 13:41 

no konkretne pri Kostejovi by som to mozno videl aj tak, ze "kadial sa Kostej vyberie k nam" :) a ci sa chceme zbytocne pustat do priamej konfrontacie s Kostejom, alebo nie...

OdeslatNapsal: 03.6.2010, 16:51 

No ono záleží jak se pohne Kostěj, ale posledně se mi vyplatilo, se nestarat o poklady, ale rovnou skočit pro artefakty(tam mi moc pomohla Zohra, sebrala 2). Pak jsem vzal třetí artík v bažinách a hurá oranžovým teleportem do rituální místnosti. Sice mi tam zabili Deire, ale jinak jsem vyhrál a všechny postavy byly stále na prvním levelu. Kromě prvního boje, kdy na mě vyskočily 2 stíny a fantom a sebrali mi 2 kapky a já je v dalším kole zabil se skoro nebojovalo.-)

OdeslatNapsal: 17.12.2012, 22:02 

Já sice v rozšíření hrál skoro vždycky za Kostěje, ale určitě bych nechodil do dolů. Ostatně tam nelezu ani bez rozšíření. Asi bych to vzal přes bažiny, kde sice můžou hned u cesty vylízat stíny, ale je tam aspoň volný prostranství. U Kostěje je asi nejdůležitější Zohra, která proskáče černými poli, sebere artefakty a Kostěj má po srandě.

Muhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
možná už se trochu opakuju

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina